Tooted

Gold 999.9 Gin

Lugu

Erinevalt paljudest teistest gin´idest, on selle toote puhul baasalkohol saadud samast kohast, kus kogu gin´i valmistamise protsess ka lõpule jõuab. Peale esimest destillatsiooni viiake läbi ka teine ja kolmas destillatsioon ning seejärel laagerdumine ürtidega, mille kõige käigus saavutatakse toote kõrge kvaliteet ja peen maitse. Kogu protsess viiase läbi kuldsetes destillatsioonipadades, mis ka inspireeriseid selle small-batch kästitöögin´i nime!

Ürdid

Lisaks klassikalisele kadakamarjale muudavad hoopis täiesti omamoodi erilised ja huvitavad taimed GIN 999.9 just selliseks, nagu ta on. Segus on kasutatud mandariini, mandleid, ingverit, kannikest, koriandrit, kassia koort, mooni ja vaniljet.

Maitse

GOLD 999.9 on kompleksne kästitöögin, mida on väga lihne nautida! Toodet eristab paljudest teistest just tema eriline aroom ja maitse, mis vastukaaluks klassikalisele tugevale kadakamarjale on hoopis üllatavalt tritruseline ning lilleline. Taustal võib tunda kergelt ka meeldivat mandlit ning vaniljet.

Serveerimine:

Parim viis tuua esile kõik GOLD 999.9 kästitöögin´s leiduvad põnevad maitsed, on seda serveerida klassikalise toonikuga ning happelise rohelise õuna viiluga!

Tootja

The Water Company

VOL %

40% VOL

PACKAGE

70 cl klaas, kastis 6 pudelit

EAN

Gold 999.9 Gin 70cl 3428660037308