Tooted

Simple Classic Dry Gin

Lugu

Gin, mis on tehtud täpseli nii nagu suurepärast gin´i tegema peab! Kui toode ise on suurepärane, siis ei ole teda vaja ehtida. Simple gin ongi traditsioonidele truu, imehea, jõuline ning äärmiselt kvaliteetne. Seetõttu on ka toote nimetus “Simple” (tõlkes: lihtsus). Täpselt selle pärast, et see on hoolikalt tehtud nautimiseks mõeldud gin.

Maitse

Taimed, mida selle gin´I valmistamisel kasutatakse, läbivad kaks erinevat protsessi:

  • Osa taimedest destilleeritakse eraldi, et saada välja puhtad aroomid – nendeks on kadakamarjad, männivõrsed ja sidrunikoored;
  • Teine osa taimi laagerdatakse gin´iga. Nendeks on: koriandri seemned, leedripuuõied, salvei õied, kardemoniseemned ja muskaatpähkel.
  • Äärmiselt hoolika tooraine valiku ning doseerimise ja kahe eelneva protsessi toimel saavutataksegi soovitud lõplik maitse, mis on embleemiks selle 100% klassikalise gin´i elegantsile.

Serveerimine

Et valmistada suurepärast ja klassikalist Gin Tonic´ut on vaja ainult viite asja: suurde jala peal seisvasse ümarasse klaasi tuleb lisada jääkuubikuid, 4cl Simple gin´i, klassikalist toonikut ning sidruniviile. Ei mingeid trikke, sest nagu nimi SIMPLE ütleb – täpselt nii lihtne see ongi!

Tootja

The Water Company

VOL %

40% VOL-kastis 6 pudelit

PACKAGE

70 cl klaas

EAN

Simple Classic Dry Gin 70cl 8412345678905